top of page

Teslimat & İade

TESLİMAT

 

Talepleriniz sipariş sonunda teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Kargonuzun durumu siparişinizin sonucunda size verilecek kargo takip numarası ile izlenebilir. Sözleşme konusunu oluşturan ürünler SATICI’nın belirleyeceği kargo firması tarafından ALICI’ya teslim edilir. Kargo ücreti ve kargo sigorta ücreti bedelleri varsa alıcı  tarafından kargo  firmasına teslimatta ödenir.

 

İADE VE DEĞİŞİM

 

Üründen memnun kalmadıysanız; teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde ürünü Yurtiçi Kargo aracalığı ile ücretsiz iade edebilirsiniz. 342112 kodu'nu Yurtiçi Kargo görevlisine iletmeniz yeterlidir.  

Ürün iadesinin yapılabilmesi için, iade sebebinizi e-mail (destek@magentodon.com) veya site üzerinden iletişim sayfasından tarafımıza bildirmeniz ve müşteri hizmetlerinden "iade onayı” talep etmeniz gerekmektedir. İade onayı olmayan talepler işleme alınamamaktadır. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra Yurtiçi Kargo ile bize göndermeniz yeterlidir. Ürününüz bize ulaşınca, iade için gerekli işlemler yapılacak ve en kısa süre içerisinde iade ücretiniz tarafınıza yapılacaktır.

 

İadeniz onaylandıktan sonra iade ücretiniz, ödeme yaptığınız banka kartınıza yapılacaktır. Ücret iadesi kargo bize ulaştıktan sonra 5-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İadeler mutlak surette etiketli, orijinal ambalajıyla ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Giyilmiş, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş, etiketi koparılmış ve orijinal ambalajı bozularak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Yukarıdaki durumların tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

Beden değişimi

 

Ürünü aldıktan sonra  beden veya renk değişimi yapmak isteyen müşterimizin ürünü yıkamadan ve giymeden  faturasıyla beraber 30 gün içerisinde Yurtiçi Kargo aracılığı ile 342112 kodunu kullanarak ücretsiz değişim hakkı vardır. destek@magentodon.com adresinden bizimle iletişime geçerek, aldığınız ürünün beden/renk değişimi için yardım alabilirsiniz.


Hasarlı ürün hali

 

Teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar ve problem bulunduğundan eminseniz; lütfen destek@magentodon.com adresine mail atınız. Ürünü, ambalajını ve faturasını atmayınız.

Payment Methods
bottom of page